Наші вчителі

/Files/images/DSC_4544.jpg

Людина, яка розраховує на рік, - саджає рис, людина, яка розраховує на 10 років, - саджає сад, людина, яка розраховує на 100 років, - іде до школи, виховує дітей і працює вчителем.

Саме такі люди працюють в спеціалізованій школі № 251 ім. Хо Ши Міна з поглибленим вивченням англійської мови.

Школа заснована 2 вересня 1985 року. В ній працює колектив однодумців, закоханих у свою справу і відданих їй людей. Педагогічний колектив налічує 55 працівників, з них:

вчителі, які мають кваліфікаційну категорію “спеціаліст вищої категорії” –33,

вчителі, які мають педагогічне звання “старший учитель” – 18,

вчителі, які мають звання «вчитель-методист» - 1,

вчителі, які мають звання «вихователь-методист» – 1,

вчителі, які нагороджені знаком «Відмінник освіти України» - 6.

Пріоритетними напрямами діяльності школи є:

- розроблення та втілення в життя освітніх інновацій;

- створення умов для забезпечення виховання всебічно розвиненої, творчої особистості, здатної до саморозвитку та самовдосконалення, готової до життя й праці в інформаційному суспільстві;

- впровадження інформаційних, здоров’язберігаючих та інтерактивних педагогічних технологій;

- створення інформаційного освітнього простору для підвищення навчального рівня учнів і професійного рівня педагогів.

Школа працює над темою «Реалізація компетентнісного підходу в навчальній діяльності. Шляхи удосконалення новітніх форм і методів організації навчально-виховного процесу у формуванні життєтворчих компетентностей учнів, соціокультурного підходу у розвитку інтелектуальної особистості»